Najlepszy Relax dla ciała

Życie w ciągłym biegu i wszechobecny stres to standard dla większości aktywnych kobiet – lecz przecież nie można zapominać o sobie! Długie godziny w pracy i nie zawsze zdrowe odżywianie ma wpływ na kondycję całego organizmu. Szybko nakładany makijaż oraz środki do stylizacji włosów również nie służą zbyt dobrze naszemu ciału.. Dlatego obok żelaznego postanowienia zamiany połykanego na szybko śmieciowego jedzenia na dietetyczne sałatki nie zapominajmy o naszym wyglądzie zewnętrznym.

Warto zaopatrzyć się w zdrowe i ekologiczne kosmetyki, które pozwolą odpocząć naszej skórze i zregenerować podniszczone włosy. Za doskonały przykład posłużą kosmetyki z linii Green Pharmacy produkowane przez wywodzącą się spod Krakowa rodzinną firmy Elfa Pharm. W tej marce postawiono na naturalne składniki, które od dziesięcioleci wykorzystywane były, jako sposoby na złagodzenie zewnętrznych dolegliwości ciała. Dodatkowo kosmetyki charakteryzują się neutralnym składem, który jest bezpieczny dla osób z alergia i wrażliwą skórą. Poniżej przedstawimy kilka przykładów doskonałych, ekologicznych produktów z bogatego porto folio Green Pharmacy.

Naturalne piękno

Sięgnięcie po naturalne składniki i przygotowywanie z nich specjalistycznych środków służących do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów, to pomysł biegnący z trendem współczesnego myślenia o kosmetykach i innych przedmiotach służących do codziennego użytku. Moda na bycie EKO już dawno stała się sposobem na życie, a coraz większa świadomość konsumentów sprawiła, że firmy z różnych branż starają wprowadzić te elementy do gamy swoich produktów czy usług. W przypadku preparatów tak ważnych dla naszego zdrowia jak kosmetyki, oferta marek typu Green Pharmacy jest o tyle istotna, że sięgnięcie do dawno sprawdzonych mieszanek i receptur gwarantuje nam bezpieczeństwo użytkowania oraz najwyższą jakość produktu.

Zobacz również  Jak wymodelować owal twarzy?

Dodatek rumianku i aloesu, a także kory dębu czy herbaty nie zdziwiłby naszych babć ani mam – to sprawdzone sposoby na szereg dolegliwości w tym także dotyczących wyglądu zewnętrznego. Zniszczone włosy zalśnią ponownym blaskiem po naturalnej kuracji aloesem, a balsam z dodatkiem zielonej herbaty zregeneruj zniszczoną skórę oraz spowolni proces jej starzenia.

Kilka chwil dla ciała

Łatwo powiedzieć, lecz trudniej wprowadzić w życie. Gdy po całym dniu znajdziemy wreszcie odpoczynek na kanapie trudno jest myśleć o czymś innym, niż ulubionym serialu i lampce wina. Tutaj niezbędne okażą się produkty Green Pharmacy, których wyjątkowy skład i kojący zapach zachęcą nas do wykrzesania z siebie jeszcze odrobiny wysiłku i przygotowania sobie regenerującej kąpieli. Wybierzmy jeden z doskonałych płynów czy żelów kąpielowych Green Pharmacy i zapewnijmy naszej skórze kojący masaż.

Następnie wybierzmy któryś z balsamów do włosów, by za pomocą oleju Araganowego i Granatu odpowiednio je odświeżyć i natłuścić, lub dzięki znajdującej się składzie Pokrzywy zapobiec ich łamaniu. Linia Green Pharmacy to także cała gama środków do higieny intymnej opartych tradycyjnie na naturalnych składnikach, które pozwolą zadbać także o intymne i bardziej wrażliwe części naszego ciała. Warto na koniec dodać, że produkty Elfa Pharm należące do międzynarodowego holdingu ELFA są dostępne na całym świecie od Europy poczynając na Chinach i Tajwanie kończąc, gdzie cieszą się olbrzymia popularnością – a to chyba najlepsza rekomendacja.

Zobacz również  Atopowe zapalenie skóry a dieta

Dodaj komentarz