Jak szybko zrzucić parę kilo?

Szybka utrata kilogramów nie jest wskazana, gdyż zrzucona nadwyżka może szybko do nas wrócić. Czasami jednak nie mamy innego wyjścia, gdyż chcemy założyć sukienkę na imprezę, a ulubiony strój jest zbyt ciasny. Co zrobić w takiej sytuacji? Ograniczmy spożywane kalorie i kupmy preparat, które odchudzanie uczyni łatwiejszym. Jednym z takich specyfików jest Calominal.

Zrzucamy nadwagę! Jaki suplement nam pomoże?

Jeśli chcemy szybko stracić parę kilogramów, musimy odżywiać się mniej kalorycznie. Wprowadźmy zmiany w jadłospisie. Dobierajmy właściwe składniki odżywcze w odpowiednich ilościach, wprowadźmy do diety więcej pełnego ziarna, ryb, owoców morza, świeżych warzyw oraz owoców. Nie zapomnijmy o dobrych źródłach białka i tłuszczu. Kluczowe są także dobre źródła białka, które jest niezbędne w procesie budowania tkanki mięśniowej. W diecie pomagają również dobrze dobrane suplementy. Takim preparatem jest Calominal, którego zadaniem jest leczenie nadwagi, zmniejszenie przyswajania cholesterolu oraz utrzymywanie wagi ciała na zadowalającym poziomie. Dwie tabletki preparatu zjada się przed posiłkiem. Trzeba go popić dużą ilością wody.

Jak przygotowywać posiłki?

Sama suplementacja nie zdziała cudów, jeśli nie zmienimy wszystkich nawyków żywieniowych. Zwróćmy uwagę na sposób, w jaki przygotowujemy posiłki. Mięso i ryby możemy piec w rękawie. Specjalną przezroczystą folię do pieczenia kupimy w sklepie, a najwygodniejsza ma formę rękawa. Wkłada się do niego np. filety z łososia skropione sokiem z cytryny i posypane rozmarynem albo pierś kurczaka obłożoną plastrami pomidora. Jeżeli lubimy potrawy smażone, przygotowujmy je w głębokiej patelni zwanej wokiem. Wystarczy łyżeczka oliwy, by szybko usmażyć mięso i warzywa. Produkty wrzuca się na mocno rozgrzany wok w określonej kolejności. Najpierw przyprawy, potem kawałki mięsa, na końcu warzywa, zaczynając od najtwardszych (np. marchewka przed cukinią). Dodając kolejne produkty, nie przerywamy mieszania. Wysoka temperatura skraca czas smażenia. Dzięki temu składniki potrawy nie nasiąkają tłuszczem.

Zobacz również  Złapać wilka – czyli co?

O czym jeszcze warto pamiętać?

Gdy chudniemy, toksyny magazynowane w tkance tłuszczowej zaczynają się uwalniać. Żeby je wypłukać z organizmu, musimy pić około 2 l wody dziennie. Tylko osoby z problemami sercowo-
-krążeniowymi lub chorymi nerkami muszą kontrolować ilość płynów. Dużą ilością wody trzeba popijać Calominal. Preparat zawiera chitozan, który pęcznieje w przewodzie pokarmowym, hamując apetyt. Dodatkowo zapobiega wchłanianiu tłuszczów, które są wiązane i wydalane. Chitozan jest składnikiem naturalnym i w pełni bezpiecznym, o udowodnionej skuteczności.
Zmiany żywieniowe, dużo ruchu i spożywanie suplementu diety pozwolą w krótkim czasie zrzucić kilka kilogramów. Nie wracajmy do złych nawyków, gdyż kilogramy mogą wrócić.